Ez évi versenykiírások

10:30 - 11:00

06:00 - 06:00

BUDAPEST NYÍLT JUNIOR és IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG

Budapest, IKARUS BSE Atlétikai pálya

06:00

-

06:00

MAGYARORSZÁG 2017. ÉVI SZENIOR BAJNOKSÁG

Budapest, IKARUS BSE Atlétikai pálya

06:00 - 06:00

06:00 - 06:00

06:00 - 06:00

13:30

-

20:00

PATAK PARTI FUTÁS

Budapest - MOGYORÓDI ÚTI SPORTPÁLYA

06:00 - 06:00

14:30 - 18:30

10:30 - 15:15

09:30

-

18:00

06:00 - 06:00

06:00

-

06:00

11:00 - 19:15

PÓLUS MIKULÁS FUTÁS

Budapest, Pólus Center és környéke

10:45 - 12:30

Emlékezés az elhunyt sportolókra 2016

Újlaki Sarló Boldogasszony Plébánia templom

17:30 - 20:00

56-os EMLÉKFUTÁS 2016

Budapest, Budai II. László Stadion

13:45 - 15:00

11:00 - 16:30

BHSE Gyermek Atlétikai Ügyességi Versenye

Budapesti Honvéd SE, Iharos atlétikai pálya

10:00 - 12:00

11:00 - 13:30

10:30 - 11:00

10:00 - 18:00

14:00

-

18:00

10:30 - 19:30

Bp. Honvéd SE Gyermek 4 próba "C" Versenye

Budapesti Honvéd SE, Iharos atlétikai pálya

10:00 - 13:00

14:15 - 18:45

13:30

-

21:00

10:00 - 13:00

Budapest Nyílt Gyermekverseny 2016.

Budapesti Honvéd SE, Iharos atlétikai pálya

15:00 - 19:00

09:30 - 22:15

10:00 - 18:00

11:00 - 13:00

FODISZ Diákolimpia 2016.

Margitszigeti Atlétikai Centrum

10:00 - 13:00

23. KIDS Atlétika Kupa 2016

Ikarus BSE atlétikai pálya

09:30 - 14:30

08:30 - 11:15

10:00 - 13:00

10:30 - 15:15

10:30 - 11:15

Téli Gyermek Gerelyhajító Bajnokság 2016

Budapesti Honvéd SE, Iharos atlétikai pálya

11:00 - 15:00

MAGYARORSZÁG 2016. ÉVI SZENIOR TÉLI DOBÓ BAJNOKSÁG

Ikarus BSE atlétikai pálya és Bp. Honvéd SE Iharos pálya

10:30 - 18:30

14:00 - 06:00

13:00 - 15:00

11:00 - 06:00

11:00 - 18:45

Téli Gyermek Gerelyhajító Verseny 2016

Budapesti Honvéd SE, Iharos atlétikai pálya

11:00 - 13:00

Megemlékezés az elhunyt sportolókról

Újlaki Sarlós Boldogasszony Plébánia templom

17:30 - 20:00

10:00 - 06:00

16:00 - 18:00

56-os Emlékfutás

Budapest, Budai II. László Stadion

11:15 - 13:00

10:00 - 10:15

11:00 - 16:30

09:30 - 23:45

10:00 - 06:00

BHSE Gyermek Turbojav Gerlyhajító Verseny

Budapesti Honvéd SE, Iharos atlétikai pálya

17:30 - 06:00

10:30 - 06:00

Budapest Futófesztivál - NATO Futás

10 km Vérmező-Hősök tere-Városliget-56-osok tere, 4 km 56-osok tere-Városliget-56-osok tere

11:00 - 06:00

Bp. Honvéd SE Gyermek Gerelyhajító Versenye

Budapesti Honvéd SE, Iharos atlétikai pálya

10:00 - 06:00

06:00 - 06:00

15:00

-

19:00

10:00 - 06:00

III. Váci Éjszakai Futás

Vác, Március 15. tér

21:00 - 23:00

08:00 - 18:00

08:00 - 18:00

10:00 - 20:00

08:00 - 18:00

08:00 - 18:00

08:00 - 18:00

08:00

-

18:00

10:00 - 13:00

08:00

-

18:00

10:00 - 13:00

08:00 - 18:00

10:00 - 18:00

08:30 - 19:00

42. Paulínyi Jenő Emlékverseny

Ikarus BSE Bátony utcai Atlétikai Centruma

08:00 - 18:00

Budapest Nyílt Gyermekversenye

Honvéd, Iharos Sándor atlétikai pálya

08:00 - 18:00

08:00 - 18:00

08:00 - 18:00

REAC Turbojav Gyermekverseny

REAC SE Budai II. László stadion

08:00 - 18:00

Bosch Szarvasűzők Váltóverseny

Rajt: Eger, Dobó tér, Cél: Miskolci Egyetem, Sportközpont

08:00 - 18:00

REAC Turbojav Gyermekverseny

REAC SE Budai II. László stadion, Műfüves pálya

08:00 - 18:00

08:00 - 18:00

08:00 - 18:00

08:00 - 18:00

08:00

-

18:00

08:00 - 18:00