Eredmények

Az eredmények megtekintéséhez vagy letöltéséhez kattints a verseny nevére.

2017
június 24. MAGYARORSZÁG 2017. ÉVI SZENIOR ATLÉTIKAI BAJNOKSÁGA Budapest, Ikarus Atlétika pálya
június 24. Gyermek, Újonc, Serdülő Gerelyhajító Verseny Budapest, Ikarus Atlétika pálya
június 3-4. Budapest OPEN -Budapest Bajnokság 2017 Ikarus pálya
május 14. BUDAPEST TAVASZI GYERMEKVERSENY 2017 Budapest, IKARUS pálya
április 1. PÓLUS FUTÓNAP-BUDAPEST MEZEI FUTÓ BAJNOKSÁG Pólus Center parkoló - Szilas patak partja
március 12-12. DORTMUND NEMZETKÖZI FEDETTPÁLYÁS VERSENY II.nap Dortmund
március 11-11. MAGYARORSZÁG 2017. ÉVI SZENIOR TÉLI DOBÓ BAJNOKSÁG Budapest, IKARUS pálya
március 11-11. DORTMUND NEMZETKÖZI FEDETTPÁLYÁS VERSENY I. nap Dortmund
március 11. GERELYHAJÍTÓ ÜGYESSÉGI VERSENY Budapest, Ikarus Atlétika pálya
március 4-5. MAGYARORSZÁG 2017. ÉVI SZENIOR FEDETTPÁLYÁS BAJNOKSÁG Budapest BOK csarnok
január 28. BUDAPEST RÉGIÓ NYÍLT FEDETTPÁLYÁS BAJNOKSÁGA 2017 Budapest, SYMA Sport és Rendezvénycsarnok
2016
december 3-3. PÓLUS-TESCO MIKULÁS FUTÁS 2016 Pólus Center-Szilas patak part
október 16. Budapest Gyermekbajnokság 2016 Margitszigeti Atlétikai Centrum
október 8. BHSE Gyermek Atlétikai Ügyességi Versenye 2016 Bp. Honvéd SE, Iharos Sándor atlétikai pálya
szeptember 25. XXIV. Történelmi Váltófutás 2016 Budai Vár és környéke
szeptember 25. NATO Futás 10 km, férfi és női 2016 Budai Vár és környéke
szeptember 25. NATO Futás, 10 km váltó, férfi, női, vegyes 2016 Budai Vár és környéke
szeptember 3. Majanoi Nemzetközi Serdülő - Gyermek Atlétikai Viadal 2016 Majano, olaszország
augusztus 18-19. Budapest Junior és Ifjúsági Bajnokság 2016 Budapest, IKARUS pálya
június 27. Főváros Versenye 2016 Szlovénia, Ljubljana
június 25. Bp. Honvéd SE Gyermek 4 próba "C" Versenye 2016 Bp. Honvéd SE, Iharos atlétikai pálya
június 25. MAGYARORSZÁG 2016. ÉVI SZENIOR ATLÉTIKAI BAJNOKSÁGA Ikarus BSE
június 24. Serdülő és Újonc Budapest Bajnokság eredmények 2016 Ikarus BSE
június 18-19. Budapest OPEN, Budapest Bajnokság 2016 Budapest, Ikarus pálya
június 18. Egri Civil Szervezésű Atlétikai Verseny 2016 Eger
június 11. Bp. Honvéd SE Gyermek Gerelyhajító Versenye Nyár I. 2016 Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
június 4. Budapest Nyílt Gyermekverseny 2016 BHSE, Iharos atlétikai pálya
május 28. Zuglói Sportfesztivál - Patak Parti Futás 2016 Budapest XIV. ker. Mogyródi úti sporttelep
május 21. "Tedd Meg Magadért" futóprogram eredményei Margitsziget
május 7. Bp. Honvéd SE Gyermek Gerelyhajító Verseny - Paragi Ferenc Emlékverseny 2016 Bp. Honvéd SE, Iharos Sándor atlétikai pálya
április 29. Budapesti Egyetemi Atlétikai Bajnokság 2016. Tavaszi Forduló BME Atlétikai Pálya
április 9. KALENJI Futónap 5 km abszolút eredmények 2016 Budaörs, DECATLON
április 9. KALENJI Futónap 10 km abszolút eredmények 2016 Budaörs, DECATHLON
április 9. KALENJI Futónap 500 m és 1500 m eredmények 2016 Budaörs, DECATHLON
április 3. REAC TURBOJAV ÉS ÜGYESSÉGI VERSENY Bp. XV. ker. Budai II. László Stadion
április 2. MOB - Sport XXI. Közép-magyarországi Régió Mezei Futóverseny 2016 Pólus Center melletti terület és Szilas-patak partja
április 2. Pólus Futónap - Budapest Mezei Futó Bajnoksága 2016 Bp. XV. ker. Pólus melletti terület és Szilas-patak partja
március 12. Gerelyhajító Téli Gyermek Bajnokság 2016 Bp. Honvéd, Iharos atlétikai pálya
március 12. Szenior Téli Dobó OB 2016 Bp. Honvéd és Ikarus BSE
március 12-13. Dortmundi Nemzetközi Gyermek és Serdülő Csapat és Egyéni Verseny I. és II. nap Dortmund, Körnig Halle
március 4. Magyarország 2016. évi Szenior Fedett-pályás Bajnoksága Budapest, SYMA Csarnok
február 28. BP. Honvéd SE Téli Gerelyhajító Versenye III. Budapest, Dózsa Gy. út 53. , Iharos Atlétikai pálya
február 20. Bp. Honvéd SE Gyermek Gerelyhajító és Turbojav Versenye (téli II. verseny) Budapesti Honvéd SE Iharos atlétikai pálya
január 30. Budapest Régió Nyílt Fedett-pályás Bajnokság 2016 SYMA Csarnok
január 30. Bp. Honvéd SE Téli Gyermek Gerelyhajító Versenye 2016 Bp. Honvéd SE Iharos Sándor Atlétikai pálya
január 30. Szenior eredmények Bp. Fedett-pályás Bajnokság SYMA Csarnok
2015
november 3. Ceglédi VSE 1000 m-s gyermek ranglista versenye Albertirsa SE atlétikai pálya
október 17. Keresztény Iskolák Őszi Atlétikai (KIDS) Versenye Budapesti Honvéd SE, Iharos atlétikai pálya
október 10. SPORT XXI. EGYÉNI GYERMEKVERSENY BUDAPEST 2015. ÉVI GYERMEKBAJNOKSÁGA Budapest, Margitszigeti Atlétikai Centrum
október 9. Budapest 2015. évi Egyetemi Bajnoksága - őszi forduló Budapest, FTC Népligeti pálya
október 7. TANAK Őszi Atlétikai Versenye Margitszigeti Atlétikai Centrum
október 2. BHSE Gyermek Turbojav Gerelyhajító Versenye Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
szeptember 27. Budapest Futófesztivál NATO Futás 10 km férfi és női egyéni eredmények Budapest, Vérmező - Városliget - 56-osok tere
szeptember 27. XXIII. Történelmi Váltófutás Budapest, Vérmező - Városliget - 56-osok tere
szeptember 27. Budapest Futófesztivál - NATO Futás 10 km vegyes-váltófutó eredmények Budapest, Vérmező - 56-osok tere
szeptember 27. Budapest Futófesztivál-NATO Futás 10 km férfi, női váltófutás eredmények Budapest, Vérmező-56-osok tere
szeptember 27. Budapest Futófesztivál-NATO Futás 4 km DECATHLON futás I-III. helyezettek Budapest, Városliget, 56-osok tere
szeptember 27. Budapest Futófesztivál-NATO Futás 10 km katonai férfi, női egyéni Budapest, vérmező-56-osok tere
szeptember 19. Salomon Hervis Cityrail 9 km futás Budapest, Gelérthegy
szeptember 19. Salomon Hervis Cityrail 4 km futás Budapest, Gellérthegy
szeptember 19. Salomon Hervis Cityrail lépcsőfutás eredmények Budapest, Gellérthegy
szeptember 5. Bp. Honvéd SE Gyermek Gerelyhajító Versenye Bp. Honvéd SE Iharos atlétikai pálya
szeptember 5. Majanoi Nemzetközi Serdülő-Gyermek Atlétikai Viadal Majano/Italia
augusztus 29-30. Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokság és Magyar Liga Verseny Budapest Ikarusz Pálya
augusztus 29. Budapesti Honvéd Nyárzáró Gerelyhajító Versenye Bp. Honvéd SE Iharos pálya
július 18. Magyarország 2015. évi Szenior Atlétikai Bajnoksága Ikarus BSE
június 27-28. Meghívásos Ifjúsági Tízpróba Verseny Ikarus BSE atlétikai pálya
június 27-28. Budapest Serdülő és Újonc Bajnokság és Meghívásos Ifjúsági Tízpróba Verseny Ikarus BSE atlétikai pálya
június 21. Bp. Honvéd SE Gyermek 4 próba "C" verseny Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
június 20. 4 Főváros Versenye (Budapest-Bratislava-Ljubljana-Zágráb) Pozsony
június 20. II. Gyermek Atlétikai - Verseny Eger Eger
június 13-14. BUDAPEST NEMZETKÖZI NYÍLT FELNŐTT BAJNOKSÁG, BUDAPEST OPEN - Schulek Ágoston Emlékverseny, Szuper Liga és Junior, Ifjúsági, Serdülő Magyar Liga Verseny Budapest, Ikarus BSE atlétikai pálya
június 13. Bp. Honvéd SE Gyermek Ügyességi Verseny Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
június 6. Zuglói Sportfesztivál, Patak Parti Futás Zugló, Mogyoródi úti pálya
május 30. Bp. Honvéd SE Gyermek Gerelyhajító Versenye Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
május 30. KALENJI FUTÓNAP GYERMEK- ÉS DIÁKVERSENY EREDMÉNYEK BUDAÖRS
május 30. KALENJI FUTÓNAP 5 és 10 km eredmények Budaörs
május 22. Budapest Nyílt Gyermekversenye Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
május 7. TANAK Tavaszi Bajnoksága Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
május 3. III. Turbojav Gerelyhajító Gyermek Bajnokság 2015. Postás SE, Bp. Róna u. 86-100.
április 24. Budapesti Egyetemi-Főiskolai Bajnokság, tavaszi forduló FTC pálya_Népliget
április 11. REAC Turbojav Gyermekverseny REAC Budai II. László Stadion, 1152 Budapest. Széchenyi tér
március 29. REAC Turbojav Gyermekverseny REAC Budai II. László Stadion, 1152 Budapest. Széchenyi tér
március 28. Pólus Futónap-19. Palota Kupa Budapest Mezei Bajnokság Budapest
március 14. 2015. Téli Gyermek Gerelyhajító Bajnokság Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
március 8. Dortmundi Nemzetközi Verseny II. napi eredmények Dortmund / Körnig Halle
március 7. 19. Nemzetközi Csapatverseny Dortmund / Körnig Halle
március 6. Magyarország 2015. évi Szenior Atlétikai Fedett-pályás Bajnoksága Nyílt Téli Dobó Bajnokság SYMA csarnok és Dobófészer
február 1. Budapest Régió Nyílt Fedettpályás Bajnokság SYMA csarnok
2014
november 9. TUDÁS ÚTJA -FÉLMARATON Abszolút Eredmények Budapest
november 9. Tudás Útja Félmaraton - Budapest Bajnokság Budapest - SOTE
október 25. AC JABLONEC- BHSE GERELYHAJÍTÓ VERSENY Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
október 11. Budapest Gyermek és Újonc Bajnoksága Budapest
október 10. Budapest Középiskolák Atlétikai Kupa MAC pálya
október 5. XXII. Történelmi Váltófutás Vérmező - 56-osok tere
október 5. NATO FUTÁS EGYÉNI 10 km Vérmező - 56-osok tere
október 5. NATO FUTÁS 10 km váltófutás Vérmező - 56-osok tere
szeptember 20. SALOMON HERVIS CITYRAIL Futónap Budapest
szeptember 20. Salomon-Hervis Citytrail Lépcsőfutás eredmény Budapest
szeptember 20. Salomon-Hervis Citytrail 9 km terepfutás Eredmények Budapest
szeptember 20. Salomon-Hervis Citytrail 4,5 km Terepfutás eredmények Budapest
szeptember 6. Majano Nemzetközi Serdülő Gyermek Verseny Majano / ITA
augusztus 23-24. Budapest Junior, Ifjúsági, Serdülő Bajnokság és Szuper Liga, Magyar Liga verseny Budapest IKARUS pálya
augusztus 22. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
augusztus 20. Fiskies Családi Futam Városliget
június 14-15. BUDAPEST NEMZETKÖZI NYÍLT FELNŐTT BAJNOKSÁG, BUDAPEST OPEN - Schulek Ágoston Emlékverseny,Szuper Liga és Junior, Ifjúsági, Serdülő Magyar Liga Verseny Budapest
június 14-15. NYÍLT FELNŐTT BAJNOKSÁG BUDAPEST OPEN - Schulek Ágoston Emlékverseny Budapest - Ikarus Pálya, 2014. június 14-15. Három-próba eredmények Ikarus BSE atlétikai pálya
június 14. 4 Főváros Versenye (Budapest-Bratislava-Ljubljana-Zágráb) Ikarus BSE atlétikai pálya
június 1. Európa Sportnap, Szigeti Futás és Friskies Kutyás Futam Margitsziget_Nagyrét
május 31. Zuglói Sportfesztivál, Patak Parti Futás Zugló, Mogyoródi úti pálya
május 26. KIDS KUPA 2014. I._II._III. kcs. Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
május 18. Zugló, Mogyoródi úti pálya Postás SE, Bp. Róna u. 86-100.
május 10. Paraatlétikai Magyar Bajnokság Ikarus BSE atlétikai pálya
május 8. Dortmundi Nemzetközi Fedett Pályás Verseny I. nap Dortmund / Körnig Halle
május 5. Pólus Futónap - Budapest Mezei Futó Bajnokság Pólus _ Szilas-patak partja
május 4. KALENJI FUTÓNAP - TEREPFUTÓ VERSENY BUDAÖRS, DECATHLON ÁRUHÁZ
április 28-29. X. ker. Atlétikai Diákolimpia FTC pálya_Népliget
április 26. KIDS KUPA 2014. IV._IV._VI. kcs. Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
április 25. Felsőoktatási Intézmények Atlétikai Budapest Bajnoksága Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
április 12. BHSE – Paragi Ferenc Gerelyhajítás Utánpótlásért Alapítvány TAVASZI ÜGYESSÉGI ÉS GERELYHAJÍTÓ VERSENYSOROZATA 2014-I. Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
március 22. "Irány a Zöldbe" BUDAI TEREPFUTÁS ÉS TÚRA Csillebérc
március 15. BHSE – Paragi Ferenc Gerelyhajítás Utánpótlásért Alapítvány TÉLI ÜGYESSÉGI ÉS GERELYHAJÍTÓ VERSENYSOROZATA 2014-II. Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
március 9. Dortmundi Nemzetközi Fedett Pályás Verseny II. nap Dortmund / Körnig Halle
február 22. BHSE – Paragi Ferenc Gerelyhajítás Utánpótlásért Alapítvány TÉLI ÜGYESSÉGI ÉS GERELYHAJÍTÓ VERSENYSOROZATA 2014-I. Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
február 1. Budapest Nyílt Fedett-pályás Bajnokság SYMA csarnok
január 26. Honvéd-MAFC Ugró és Dobó Versenysorozata III. Bp. Honvéd SE
január 18. Honvéd-MAFC Ugró és Dobó Versenysorozata II. Bp. Honvéd SE
január 11. Honvéd-MAFC Ugró és Dobó Versenysorozata I. Bp. Honvéd SE
2013
november 10. Tudás Útja Félmaraton, eredmények - abszolút sorrend Budapest - SOTE
november 10. Tudás Útja eredmények - Akadémiai 6-os Budapest - SOTE
október 12. Budapest Gyermek Egyéni és Gyalogló Bajnoksága Margitszigeti Atlétikai Centrum
október 11. Egyházi Iskolák Atlétikai Bajnoksága Margitszigeti Atlétikai Centrum
október 11. 2013. Őszi Budapesti Egyetemi Atlétikai Bajnokság Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
október 6. Budapest Futófesztivál_NATO Futás 10 km Váltófutás Vérmező - 56-osok tere
október 6. Budapest Futófesztivál_NATO Futás 4 km Városliget - 56-osok tere
október 6. Budapest Futófesztivál_NATO Futás 10 km Vérmező - 56-osok tere
október 6. XXI. Történelmi Váltófutás Budapest, Vérmező - Hősök tere
szeptember 7. Majano Nemzetközi Serdülő Gyermek Verseny Majano / ITA
augusztus 28. VISEGRÁDI ORSZÁGOK U20-as Viadala Kolin
augusztus 24-25. Budapest Junior és Ifjúsági Bajnoksága és Budapest Serdülő Négypróba Bajnokság Ikarus BSE atlétikai pálya
augusztus 24-25. Serdül? Összetett Budapest Bajnokság Ikarus BSE atlétikai pálya
július 5. 29. Honvéd kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
június 29. 5 Cities Tournament / 5 Főváros Viadala /ZÁGRÁB-Horvátország Zágráb/HR.
június 21. Budapest Serdülő Egyéni Bajnoksága és Ifjúsági Rúdugró OB Ikarus BSE atlétikai pálya
június 15-16. Budapest Open és Budapest Felnőtt Bajnoksága Ikarus BSE atlétikai pálya
június 12. BUDAPEST NYILT GYERMEK VERSENYE HONVÉD pálya
május 14. TANAK Tavaszi Bajnoksága Bp. Honvéd SE
április 27. KALENJI FUTÓVERSENY Budaörs
április 6. Pólus Futónap - Palota Kupa Budapest Mezei Futó Bajnokság, Egyetemi Budapest Bajnokság és Szenior OB, Turbojav Gerelyhajító Verseny Pólus hátsó parkolója és Szilas-patak partja
március 17. Dortmund nemzetközi fedettpályás verseny Dortmund
március 16. Dortmundi Nemzetközi Fedett Pályás Verseny I. nap Dortmund / Körnig Halle
március 10. Szenior Atléták 2013. évi Nemzetközi Nyílt Fedett Pályás és Téli Dobó Bajnoksága SYMA csarnok
március 10. Szenior OB meghívásos verszenyszámai SYMA csarnok
január 26. Budapest Nyílt Fedett-pályás Bajnoksága, szenior és serdülő-gyermek versenyszámokkal kiegészítve SYMA csarnok
január 19. Bp. Honvéd SE és MAFC ügyességi versenysorozat II. Bp. Honvéd SE futófolyosó
január 12. Bp. Honvéd SE és MAFC ügyességi versenysorozat I. Bp. Honvéd SE futófolyosó
2012
november 11. Tudás Útja, Félmaraton és Akadémiai 6 km, Eredmények - abszolút sorrend Budapest - SOTE
november 11. Tudás Útja, Félmaraton és Akadémiai 6 km Budapest - SOTE
október 23. 56-os Emlékfutás Bp. XV. ker. és REAC pálya
október 13. BUDAPEST 2012. ÉVI GYERMEK, EGYÉNI és GYALOGLÓ BAJNOKSÁGA és Serdülő Összetett Verseny Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
október 11. TANAK Őszi Bajnoksága Bp. Honvéd SE
szeptember 30. Budapest Futófesztivál NATO Futás 4 km I-III. helyezettek Budapest, Városliget
szeptember 30. Budapest Futófesztivál_NATO Futás Budapest, Vérmező-Városliget-56-osok tere
szeptember 30. XX. Történelmi Váltófutás Budapest Vérmező-56-osok tere
szeptember 2. Budapest 2012. évi Serdülő Egyéni Bajnoksága, kalapácsvetés és diszkoszvetés versenyszámokban. (meghívásos versenyszámokkal) Dunakeszi VSE pálya
szeptember 1-1. BUDAPEST 2012. ÉVI SERDÜLŐ EGYÉNI ÉS GYALOGLÓ BAJNOKSÁG,felnőtt, junior , ifjúsági és gyermek versenyszámokkal. Ikarus BSE atlétikai pálya
június 30. U20-as Válogatott Viadal Belgrád
június 29. 5 Főváros Versenye (Bécs-Budapest-Ljubljana-Pozsony-Zágráb) Ljubljana
június 23-24. Bp. Junior és Ifjúsági Bajnoksága és Bp. Serdülő Négypróba Bajnoksága Ikarus BSE_ Bp. 1165 Bátony u. 1-33
június 10. Budapest Nyílt Felnőtt Bajnoksága és Serdülő Egyéni Verseny Ikarus BSE atlétikai pálya
június 8. Hallássérültek Országos Atlétikai Versenye Margitsziget
június 3. Európa Sport és Egészség Napja 7,5 km eredményei Margitsziget
június 3. Európa Sport és Egészség Napja Margitsziget
május 19. Zuglói Sportfesztivál Budapest XIV. ker.
május 8. TANAK Tavaszi Atlétikai Bajnoksága Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
április 27. Felsőoktatási Intézmények 2012. évi Budapesti Atlétikai Bajnoksága Bp. Honvéd Iharos pálya
április 22. Kalenji nap és futóverseny Budaörs
március 25. Pólus Futónap - 16. Palota Kupa, Budapest Nyílt Mezei Futóbajnoksága Pólus Center melletti Szilas patak partja
március 18. Dortmundi Fedett-pályás Nemzetközi Verseny II. nap Dortmund, Körnig Halle
március 12. 8 Város Nemzetközi Versenye I. nap Dortmund, Körnig Halle
január 25. ELTE - MAFC Ugró Versenysorozat II. Bp. Honvéd SE futófolyosó
január 22. Budapest Fedett Pályás Felnőtt, Junior és Ifjúsági Verseny BHSE futófolyosó
január 18. ELTE-MAFC Rúdugró Versenysorozat I. Bp. Honvéd futófolyosó
2011
október 9. Budapest Futófesztivál - NATO Futás 4 km-es Városligeti Futás és Gyaloglás Bp. Városliget
október 9. Budapest Futófesztivál - NATO Futás 10 km váltófutás eredmények Bp.Vérmező-56-osok tere
október 9. Budapest Futófesztivál - NATO Futás 10 km egyéni eredmények Bp.Vérmező-56-osok tere
október 9. XIX. Történelmi Váltófutás Bp.Vérmező-56-osok tere
október 6. TANAK Öszi Bajnoksága Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
szeptember 16. Budapest Gyermek Egyéni és Gyalogló Bajnoksága Bp. Honvéd Iharos pálya
szeptember 10. MAJANO 20. Nemzetközi Gyermek – Serdülő Atlétikai Viadal Majano
szeptember 3-4. Budapest 2011. évi Serdülő Egyéni és Gyalogló Korcsoportos Bajnoksága, Gyermek Futószámokkal. Az Ikarus BSE pályanyitó versenye IKARUS pálya
augusztus 24. Visegrádi Négyek U20-as Atlétikai Viadal Kolin/Csehország
július 24. Nemzetközi Serdülő-Gyermek Atlétikai Viadal, Dr. Bácsalmási Péter és Dr. Nyerges Mihály Emlékverseny,meghívásos versenyszámokkal BEAC XI. Bogdánfy u. 10.
július 2. XXVII. HONVÉD KUPA Nemzetközi Atlétikai Verseny Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
július 2. Eindhoveni Nemzetközi Atlétikai Játékok Eindhoven
június 24. 5 Főváros Versenye (Bécs-Budapest-Ljubljana-Pozsony-Zágráb) Pozsony
június 18. Paulínyi Jenő és Főző János Nemzetközi Junior és Ifjúsági Atlétikai Emlékverseny UTE IV. Szilágyi u. 30.
június 12. Budapest Nyilt Felnőtt Bajnoksága és Sedülő Összetett Bp. Bajnokság (13-14 éves "A" és "B" variáció) Bp. Honvéd Iharos pálya
június 4-5. Budapest Junior, Ifjúsági és Budapest Serdülő Összetett Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
június 3. Fittségi Felmérés Margitsziget-Margitszigeti AC
május 28. Zuglói Sport és Kultúrális Fesztivál XIV._Mogyoródi úti sporttelep
május 28. AMPLIFON Atlétikai Országos Bajnokság (Hallássérült diákok részére) Margitszigeti Atlétikai Centrum
május 21. V. KUTYAFUTTA Városliget_Washington sétány
március 20. Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny_II.nap Dortmund Körnig Halle
március 20. Pólus Center-Budapest Nyílt Mezei Futó Bajnokság Pólus Center környéke
március 19. Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny_I. nap Dortmund Körnig Halle
február 12. Budapest Fedett-pályás Serdülő Hárompróba Bajnoksága FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
január 29. FTC Atlétikai Szakosztályának Sedülő, Ifjúsági, Junior és Up Versenye FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
január 22. Budapest Nyílt Fedett-pályás Bajnoksága SYMA Csarnok
január 22. Budapest Nyílt Fedett-pályás Bajnoksága SYMA Csarnok
január 15. FTC Atlétikai Szakosztályának Gyermek Versenye FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
2010
november 7. Tudás Útja_Budapest Félmaratoni Bajnoksága SOTE-Budapest
október 10. XVIII. Történelmi Váltófutás Budapest-Vérmező-Városliget
október 10. Budáról-Pestre Futófesztivál Budapest, Vérmező-Városliget-56-osok tere
október 1. Budapesti Egyetemi Bajnokság Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
október 1. Egyházi Iskolák Atlétikai Bajnoksága Margitszigeti Atlétikai Centrum
szeptember 22. Pericht-Görkói Középiskolák Atlétikai Kupa Versenye Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
szeptember 18. Budapest Gyermekbajnoksága Bp. Honvéd SE, Iharos pálya
szeptember 4. Majano Nemzetközi Gyermek és Serdülő verseny ismertetője Majano
augusztus 28-29. Budapest és Pest megye 2010. évi Serdülő Egyéni Bajnoksága és Budapest Nemzetközi Gyermek és Serdülő Versenye, Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny I. nap ÚJ HELYSZÍN, Bp. Honvéd SE Tüzér u., II. nap Albertir
július 2. 5 Főváros Versenye (Bécs-Budapest-Ljubljana-Pozsony-Zágráb) Bécs
június 27. Paulínyi Jenő és Főző János Nemzetközi Junior és Ifjúsági Atlétikai Emlékverseny UTE IV. Szilágyi u. 30
június 26. Budapesti Honvéd Nemzetközi Versenye BHSE Tüzér u.
június 12-13. Budapest és Pest megye Nyílt Felnőtt Bajnoksága 2010. UTE IV. Szilágyi u. 30.
június 5-6. FUSS a VÍZÉRT és Szigeti Kutyagolás Margitsziget
május 30. OTP Gyermeknapi Futógála és Sportliget Városliget
május 22-23. Budapest Serdülő Összetett Bajnokság, Nyílt Gyermek és Veterán Verseny BHSE Tüzér u.
május 22. AMPLIFON Atlétikai Országos Bajnokság (Hallássérült diákok részvételével) Margitszigeti Atlétikai Centrum
május 8. IV. KutyaFutta Városliget
május 8. ELTE ADSK és MAFC Gyemekversenye II. Bp. XI. ker. Bogdánfy u. 10.
május 7. "Futás Európáért" (futóverseny általános iskolák részére) Budapesti Olimpiai Sportközpont
május 6. TANAK Tavaszi Atlétikai Bajnoksága BHSE Tüzér u.
május 1. ELTE ADSK és MAFC Gyemekversenye I. Bp. XI. ker. Bogdánfy u. 10.
április 24. Felsőoktatási Intézmények 2010 évi. Budapesti Atlétikai Bajnoksága Bp. XI. ker. Bogdánfy u. 10.
március 20. FTC Atlétikai Szakosztályának Gyermek Versenye FTC - Bp. Vajda Péter u.
március 14. Pólus-Center, Budapest és Pest megye Mezei Bajnoksága, Bp. Egyetemi-Főiskolai Mezei Futó Bajnokság Pólus Center környéke
február 27-28. Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny Dortmund / Németország
február 13. Serdülő Fedett-pályás Hárompróba Budapest Bajnokság FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
január 23. Budapest és Pest megye Nyílt Felnőtt Fedett-pályás Bajnokság SYMA Csarnok
január 23. Zugló Kupa Diák Atlétikai Verseny SYMA Csarnok
2009
november 8. Tudás Útja Félmaraton és Akadémiai 6 km-es Futás Budapest-SOTE
október 14. Budapest Nyílt, Felnőtt Férfi és Női 10.000 m-es és Junior Féfi 5.000 m-es Bajnoksága Vasas Pasaréti úti pálya
október 11. Budapest Futófesztivál 10 km, 10 km 2 fős váltó, 4 km Városligeti futás Budapest-Vérmező-Városliget
október 11. XVII. Történelmi Váltófutás Budapest-Vérmező-Városliget
október 6. TANAK Öszi Bajnoksága Bp. Honvéd Iharos pálya
szeptember 30. Pericht-Görkói Középiskolák Atlétikai Kupa Versenye a BBTE 140. Évfordulója Alkalmából Vasas Pasaréti úti pálya
szeptember 20. Normafa Kutyás Futás Budapest - Normafa
szeptember 9. Budapest 2009. évi Gyermek Egyéni és Gyalogló, Korcsoportos Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
szeptember 5. 18. Trofeo Citta di Majano _ Nemzetközi Serdülő Korcsoportos Atlétikai Viadal Majano / Olaszország
augusztus 29. Budapest és Pest megye Serdülő Egyéni és Gyalogló, Korcsoportos Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
július 29. Nemzetközi Serdülő-Gyermek Atlétikai Viadal, Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny, Budapest Nyílt Junior és Ifjúsági Gyalogló Bajnoksága BEAC XI. Bogdánfy u. 10
július 18. 36. Paulinyi Jenő és Főző János Nemzetközi Ifjúsági és junior Atlétikai Emlékverseny UTE IV. Szilágyi u. 30
július 5. XXV. HONVÉD KUPA Nemzetközi Atlétikai Verseny BHSE Tüzér u.
július 4. Eindhoveni Nemzetközi Atlétikai Játékok (csak jegyzőkönyv) Eindhoven
július 2. Feriensportfest des Kreises Dortmund /csak eredmény/ Stadion Rote Erde - Dortmund
június 26. ÖT FŐVÁROS TORNÁJA (Bratislava, Ljubljana, Wien, Zagreb, Budapest) FTC - Bp. Vajda Péter u.
június 20-21. Serdülő Összetett Budapest és Pest megye Bajnokság EREDMÉNYEI UTE IV. Szilágyi u. 30
június 20-21. Junior és Ifjúsági Nyílt Budapest és Pest Megye Bajnokság és Serdülő Összetett Budapest és Pest Megye Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
június 13-14. Budapest és Pest megye Nyílt Felnőtt Bajnoksága 2009. UTE IV. Szilágyi u. 30
június 6-7. Szigeti Sportvarázs -Szigeti Kutyagolás és Atlétikai Hárompróba verseny Margitsziget-Margitszigeti AC
május 31. OTP Gyermeknapi Futógála és Sportsziget Városliget
május 23. AMPLIFON Atlétikai Országos Bajnokság (Hallássérült diákok részére) Margitszigeti AC
május 10. Westend Sportnap Westend tetőterasz ( Rajt )
május 5. TANAK Atlétikai Bajnoksága (csak jegyzőkönyv) BHSE Tüzér u.
április 24. 2009. évi Budapesti Egyetemi Atlétikai Bajnokság BEAC XI. Bogdánfy u. 10.
március 14-15. Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny Dortmund / Németország
március 14. Pólus-Center, Budapest és Pest megye Mezei Bajnoksága Pólus Center környéke
február 14. Serdülő Három-próba Országos Seregszemle FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
február 7-8. 2009. évi Fedett-pályás Nyilt Felnőtt, Junior és Ifjúsági Budapest, és Felnőtt, Junior és Ifjúsági Pest megyei Bajnokság SYMA Csarnok
február 7. Zugló Kupa Diák Atlétikai Verseny SYMA Csarnok
január 31. FTC Atlétikai Szakosztályának Gyermekversenye FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
január 25. FTC Atlétikai Szakosztályának Gyermekversenye FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
2008
november 9. Tudás Útja, Budapest Félmaratoni Bajnoksága és Akadémiai 6 km-es Futás SOTE-Budapest
október 12. NATO Futás 10 km Egyéni és Váltó Budapest
október 12. Történelmi Váltófutás_Útvonal Vérmező_Városliget
október 12. XVI. Történelmi Váltófutás Budapest-Vérmező-Városliget
október 7. TANAK Atlétikai Bajnoksága BHSE Tüzér u.
október 4. Budapest Gyermekbajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
október 1. Középiskolák Budapest-Kupa Versenye_BBTE Pericht Rezső Emlékverseny Margitszigeti AC
szeptember 24. Budapest 10.000 m-es Nyílt Felnőtt Futóbajnoksága Vasas Pasaréti úti pálya
szeptember 13. Megyeri Híd Futás, 2x 1862 m vagy 4 x 1862 m Megyeri híd
szeptember 6. 17. Majánói Nemzetközi Serdülő -Gyermek Atlétikai Viadal Majánó/ITA
augusztus 28-29. 2008. évi Serdülő Egyéni és Gyalogló Korcspoportos Budapest és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
július 26. Nemzetközi Serdülő-Gyermek Atlétikai Viadal, Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny, Egyéni és Csapatverseny BEAC XI. Bogdánfy u. 10.
július 13. Paulínyi Jenő és Főző János Nemzetközi Junior és Ifjúsági Atlétikai Emlékverseny UTE IV. Szilágyi u. 30
július 4. 5 Főváros Versenye (Bécs-Budapest-Ljubljana-Pozsony-Zágráb) Zágráb
június 28. Bp. Honvéd SE Nemzetközi Versenye Időrend BHSE Tüzér u.
június 21-22. Junior és Ifjúsági Nyílt Budapest és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
június 14-15. Budapest 2008. évi Nyílt Felnőtt Egyéni Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
június 14. 2008. évi 10 Km-es Női Gyalogló Országos Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
június 7. Szigeti Sportvarázs Budapest, Margitsziget
május 25. "Ki a leggyorsabb ki a legkitartóbb" ? GYERMEKVERSENY a Sport XXI. Program keretében a NUPI támogatásával. Városliget
május 25. OTP Gyermeknapi Futógála Városliget
május 24-25. Serdülő Összetett Budapest és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
május 24. Hallássérültek Országos Atlétikai Versenye Margitszigeti AC
május 17. MÉS Atlétikai Országos Bajnokság BEAC XI. Bogdánfy u. 10.
május 16. BHSE MINŐSÍTŐ DOBÓ ÉS UGRÓ VERSENYSOROZATA I_IV. május16. , május 23., június 6., június 13. (péntek) BHSE Tüzér u.
május 13-14. III-IV. kcs. Diák Egyéni Összetett Bp. Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
május 11. III. KUTYA FUTTA Bp. Városliget - Washington sétány
május 7. XV. ker. Egyéni és Váltóbajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
május 6. FONESZ Atlétikai Diákolimpia Bp. Honvéd Iharos pálya
május 2. ELTE ADSK és MAFC Gyemekversenye I-II-III. május 2. , május9., május16. (péntek) Egyetemi Spottelep XI. ker. Bogdánfy u. 10.
április 28-29. V-VI. kcs. Diák Egyéni Bp. és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
április 24-25. XV. Kerületi Diákolimpia I-II. és III-IV. kcs. UTE IV. Szilágyi u. 30
április 16. I. ker. Diákmezei Vérmező
április 12. XV. ker. Hárompróba Versenye UTE IV. Szilágyi u. 30
április 3. Budapesti Diák Mezei Futóbajnokság III-IV-V-VI. kcs. Népliget
április 1. XII. ker. Mezei Diákolimpia Gesztenyés kert
március 16. Pólus-Center, Budapest és Pest megye Mezei Bajnoksága Pólus Center környéke
március 2. Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny 2. nap Dortmund / Németország
március 1. Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny Dortmund-Eindhoven
február 2. FTC Atlétikai Szakosztályának Gyermekversenye FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
január 26. Serdülő Három-próba Budapest Bajnokság FTC futófolyosó Bp. Vajda Péter u.
január 25-26. Felnőtt Fedett-pályás Bp. és Pest megyei Bajnokság SYMA Csarnok
2007
november 4. Tudás Útja, Budapest Félmaratoni Bajnoksága http://halfmarathon.sote.hu Budapest - Sote
október 14. Gyermek Egyéni és Gyalogló Korcsoportos Budapest Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
október 11. Budapest 10.000 m-es Nyílt Felnőtt Futóbajnoksága Vasas Pasaréti úti pálya
október 7. XV. Történelmi Váltófutás Budapest-Vérmez?-Városliget
október 7. NATO Partnerségi Futófesztivál Budapest
szeptember 20. BBTE Pericht Rezső Emlékverseny , Középiskolák Budapest Kupa Versenye Vasas Pasaréti úti pálya
szeptember 8. Majánói Serdülő és Gyermek Verseny Olaszország/Majano
augusztus 28-29. Serdülő Egyéni Bp. és Pest megyei Bajnokság /Válogató a Majanoi Viadalra UTE IV. Szilágyi u. 30
július 27. JUNIOR Zrt. Nemzetközi Gyermek Atlétikai Találkozó Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny BEAC XI. Bogdánfy u. 10.
június 30. Dortmund-Eindhoveni verseny, FELHÍVÁS! Dortmund-Eindhoven
június 30. Einhoveni Nemzetközi Atlétikai Játékok Eindhoven
június 24. Négy Főváros Versenye /Ljubljana,Bécs,Pozsony,Budapest/ Ljubljana
június 20-21. Budapest Nyilt Junior és Ifjúsági Bajnoksága, Majercsik Mihály és Simek Ferenc Emlékverseny UTE IV. Szilágyi u. 30
június 16-17. Budapest 2007. évi Nyílt Felnőtt Egyéni Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
június 16-17. Hétpróba OB és Budapest Összetett Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
június 16. Szigeti Sportvarázs - 5,2km futás és Hárompróba verseny Margitsziget-Margitszigeti AC
június 13. A Vasas-Humansoft ranglista versenye Bp. Pasaréti út 11-13.
május 26-27. Serdülő Összetett Budapest és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
május 19. Hallássérültek Országos Atlétikai Versenye Margitszigeti AC
május 13. II. Kutyafutta Budapest-Városliget
május 3. Budapesti és Pest megyei V. és VI. kcs. Egyéni Diálkolimpia UTE IV. Szilágyi u. 30
március 17. Bp. és Pest megye Nyílt Mezei Futóbajnoksága Pólus Center környéke
március 17. Pólus Center-Veterán Mezei OB 2007 Pólus Center környéke
március 7. Fedett-pályás Terematlétikai Csapatbajnokság III.IV-V-VI. kcs. BHSE futófolyosó
március 3-4. Dortmundi Fedett-pályás Gyermek és Serdülő Verseny Dortmund / Németország
február 10-11. Felnőtt Fedett-pályás Bp. és Pest megyei Bajnokság SYMA Csarnok
január 27. Az FTC Atlétikai Szakosztályának Gyermekversenye FTC futófolyosó
január 20. Fedett-pályás Serdülő Összetett Budapest Bajnokság FTC futófolyosó
2006
november 5. Budapest Nyilt Félmaratoni Bajnoksága és 6 km-es futás a "Tudás útja" keretében SOTE-Budapest
október 11. Budapest és a2006 Vasas-Humansoft Versenye és 2006. évi 10.000 m-es Budapest Bajnokság Vasas-SC Pasaréti út 11-13.
október 8. XIV. Történelmi Váltófutás Budapest
szeptember 30. SIMEK FERENC Emlékverseny - Sorozat változó
szeptember 30. Bp. Gyermekbajboksága és Simek F Emlékverseny IV. f. Bp. XI. Bogdánfy u. 10. BEAC pálya
szeptember 21. Középiskolák Budapest-Kupa Versenye Margitszigeti AC
szeptember 16-17. Budapest Hétpróba Női, Felnőtt, Junior és Ifjúsági Bajnoksága UTE IV. Szilágyi u. 30
szeptember 15. Régiós-Egyesületi Gyermek Csapatbajnokság Bp. Honvéd Iharos pálya
szeptember 9. Majánói Serdülő és Gyermek Verseny Olaszország/Majano
szeptember 3-4. Serdülő Egyéni Bp. és Pest megyei Bajnokság UTE IV. Szilágyi u. 30
augusztus 20. Kriszt Károly Emlékverseny Komló
július 31. Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny , Nemzetközi Serdülő-Gyermek Találkozó Bp. BEAC XI. Bogdánfy u.
június 30. Budapesti Atlétikai Szövetség és a Bp. Honvéd Nemzetközi Versenye Bp. Honvéd Iharos pálya
június 25. ORV-Paulinyi Jenő Emlékverseny, Simek emlékverseny III. forduló UTE Szilágyi u. 30.
június 25. Négy Főváros Versenye Pozsony
június 25. NATO Partnerségi Futófesztivál Horgos / Szerbia-Szeged / Magyarország
június 17-18. Serdülő Összetett Budapest és Pest megyei Bajnokság Bp. UTE Szilágyi u. 30.
június 15-16. Junior és Ifjúsági Bp.és Pest megyei Bajnokság, Majercsik és Simek Emlékverseny UTE Bp. Szilágyi u. 30.
június 10-11. Felnőtt Nyilt Egyéni és Összetett Budapest Bajnokság és Női Hétpróba Országos Bajnokság UTE pálya Bp. Szilágyi u. 30.
június 10-11. Hétpróba OB. Tízpróba Bp. Bajnokság UTE
június 9. Fővárosi Középiskolák Sziget Váltófutó Versenye Margitszigeti AC
május 8-9. 45. Hagyományos Nemzetközi Barátság kupa Ungvár
április 22. Budapest Nyilt Kismaratoni Bajnoksága. Puskás Stadion betonkör
március 12. Dortmundi Fedett-pályás Verseny Dortmund
március 11. Dortmundi Fedett-pályás verseny Dortmund
március 5. Bp. Honvéd Hosszúvágta Versenye Bp. Honvéd Iharos pálya
február 11-12. Fedett-pályás Felnőtt Nyílt Budapest, Bp. Téli Sátor
január 28. FTC Atlétikai Szakosztályának gyermekversenye FTC 2 sz. Sporttelep, Bp. X. Vajda P. u.
január 21. Bp. Honvéd Sedülő, Gyermek versenye BHSE futófolyosó
január 14. Serdülő Fedett-pályás Összetett Budapest Bajnokság FTC 2 sz. Sporttelep, Bp. X. Vajda P. u.
2005
november 24. Terematlétikai verseny Budapest
október 23. Samsung Olimpiai Futófesztivál eredményei Budapest
október 9. Mc Donald's Budapest Váltó / XIII Történelmi Futás Budapest
október 8. Budapest Gyermekbajnoksága Budapest
szeptember 22. Nestlé Cini-Minis Budapest Gyermekverseny Budapest
szeptember 21. Középiskolák Budapest Kupa Versenye Budapest
szeptember 10-11. Régiós, Serdülő Bp. és Pest megyei Bajnokság 15 évesek Budapest
szeptember 10-11. Régiós, Serdülő Bp. és Pest megyei Bajnokság 14 évesek Budapest
szeptember 10-11. Régiós, Serdülő Bp. és Pest megyei Bajnokság 13 évesek Budapest
szeptember 3. Nemzetközi Serdülő Verseny Majano, Olaszország
szeptember 1. "Simek Ferenc Emlékverseny" végeredménye Budapest
július 30. XXI. Honvéd Kupa és Budapesti Atlétikai Szövetség Nemzetközi Gálája Budapest
július 17-18. Serdülő Összetett Budapest és Pest megyei Bajnokság Budapest
július 16. Dr. Bácsalmási Péter Emlékverseny, Dortmund-Budapest-Vidék Serdülő-Gyermek Találkozó Budapest
július 5. Dortmundi Nemzetközi Serdülő-Gyermek Sportfesztivál Budapest